Toolbox

Przedstawiciel Handlowy – Doradca Handlowy | Łubna k. Warszawy

Poszukujemy członka do zespołu handlowego w Warszawie! Obsługa regionu woj. mazowieckiego i podlaskiego.

Zadania

  • Pozyskiwanie, rozwój i zarządzanie kontaktami z Klientami na terenie podległego regionu
  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjowanie ich warunków
  • Przygotowywanie, podpisywanie i nadzór nad realizacją umów handlowych
  • Nadzór nad kompletacją dostaw i rozliczeń z Klientami,
  • Promocja firmy i produktów
  • Kontrola należności Klientów z udziałem Działu Windykacji
  • Zlecanie i nadzór nad zadaniami logistycznymi w Oddziale
  • Opracowywanie prostych projektów technologii wykorzystania systemów firmy
  • Nadzór nad jakością obsługi Klienta

Wymagania

Kwalifykacyjne

  • Wykształcenie wyższe budowlane
  • 2-3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku zdobyte w firmie z branży budowlanej
  • Dobra znajomość rynku inwestycji budowlanych
  • Znajomość branży szalunków
  • Biegła znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem

Kompetencyjne

  • Prawo jazdy kat. B.
  • Doskonałe zdolności interpersonalne
  • Swoboda w nawiązywaniu kontaktó biznesowych
  • Znajomość technik negocjacyjnych
  • Samodyscyplina

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Profesjonalne wdrożenie w nowe obowiązki przy wsparciu doświadczonego zespołu
  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Szanse realizacji ambicji zawodowych w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych, w pełni finansowanych przez pracodawcę, tj.:
    • pakiet medyczny
    • program Wellbeing, zapewniający usługi wsparcia psychicznego dla pracowników
    • platforma benefitowa oferująca m.in. kartę sportową, bilety na wydarzenia kulturalne, zniżki, rabaty
    • możliwość nauki języków obcych na platformie e-learningowej (angielski, niemiecki, hiszpański
  • Niezbędne narzędzia pracy: auto służbowe, laptop, telefon

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji z dopiskiem: "Oferta pracy – Asystent Projektanta– Młodszy Technolog – Łubna k. Warszawy | Lublin" na adres:

rekrutacje@huennebeck.com

lub:

Hunnebeck Polska Sp. z o.o.
Dział Personalny
Łubna 55
05-532 Baniocha

Uprzejmie informujemy że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

Hunnebeck Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Łubnej, Łubna 55, jako administrator danych w świetle art. 7 pkt 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.), zw. dalej Ustawą, informuje, iż Państwa dane osobowe zawarte w CV i listach motywacyjnych będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na wyżej wskazane stanowisko. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia w każdym czasie. Podstawą podania danych jest art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy, zw. dalej K.P. W przypadku podania szerszego zakresu danych, niż podany art. 221 § 1 K.P. tj. imię (imiona) i nazwisko, imiona rodziców, datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia), CV i listy motywacyjne, nie opatrzone klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hunnebeck Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Łubnej, Łubna 55 moich danych osobowych w zakresie zawartym w niniejszym CV/liście motywacyjnym dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”, nie będą rozpatrywane i zostaną usunięte.